510 601 500 | kontakt@uroczeubocze.pl

Lokalizacja

Ustroń położony jest pomiędzy dwoma górami – Równicą i Czantorią, w malowniczej dolinie rzeki Wisły. W Ustroniu (sprawdź tu) o każdej porze roku, każdy znajdzie coś dla siebie. To miasto, które jest aktywne cały rok. Na górze Czantoria nie da się nudzić, na szczyt można dostać się zarówno czerwonym szlakiem turystycznym, jak i kolejką linową. Sam szczyt znajduje się na wysokości 995m.

Jeżeli wycieczki piesze dostarczają mało wrażeń, na górze Równica można przeżyć niezapomniane wrażenia na całorocznym torze saneczkowym.

Dla wielbicieli turystyki rowerowej, czy spacerów też czekają tu liczne atrakcje. W samym Ustroniu czeka na Was ponad 500 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności, a także ponad 100 km szlaków turystycznych i spacerowych.

Jeśli aktywny wypoczynek Państwa zmęczy, to Uzdrowiskowy Zakład Przyrodo-Leczniczy proponuje: kąpiele perełkowe, wirowe, kwasowęglowe, kąpiele w basenach solankowych, gimnastykę leczniczą i masaże.

Na wielbicieli zwierząt czeka Park Leśnych Niespodzianek. Ten niekonwencjonalny ogród zoologiczny, który zaskakuje swą formą, pozwala na obcowanie z naturą, dziką przyrodą, rozrywką i edukacją w naturalnych warunkach starodrzewia bukowego.

Domki Urocze Ubocze położone są w zacisznym, ustronnym miejscu, jednak tuż obok głównego deptaku i miejsc rekreacji. Dogodna lokalizacja zapewnia aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Urocze Ubocze znajduje się jedyne 50m od zielonych Bulwarów Wiślanych, a do centrum można dotrzeć spacerem w jedyne 15 minut.


Wspaniałe miejsce zarówno dla gości przyjeżdżających samemu, jak i z rodziną. Niezależnie od pory roku każdy znajdzie tu coś dla siebie. Narty, wycieczki górskie, malownicze trasy rowerowe, a może spokojny spacer? Doskonały wybór! Urocze Ubocze znajduje się tuż przy deptaku ciągnącym się wzdłuż rzeki Wisły,  w samym sercu Ustronia. Wypoczynek w komfortowych i przytulnych domkach, czas z rodziną i przyjaciółmi nie może Cię ominąć. Zapewnij sobie komfortowy wypoczynek i już dziś zarezerwuj weekend w Górach Radości.